BIP UM Hajnówka

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w Hajnówce

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Hajnowski Dom Kultury, ul. Tamary Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka

 

1.

Jerzy Kuklik

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Monika Mironczuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

Krzysztof Angielczyk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Janusz Czurak

CZŁONEK KOMISJI

5.

Katarzyna Grygoruk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Ewelina Jóźwik

CZŁONEK KOMISJI

7.

Ewa Kot

CZŁONEK KOMISJI

8.

Kazimierz Kraszewski

CZŁONEK KOMISJI

9.

Jolanta Leoniuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Walerego Wróblewskiego 2, 17-200 Hajnówka

 

1.

Alina Teśluk

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Jakub Jóźwik

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Eugeniusz Jańczuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Ewa Łapińska

CZŁONEK KOMISJI

5.

Anna Poroc

CZŁONEK KOMISJI

6.

Marek Romańczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Helena Siebiesiuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Tomasz Zarzecki

CZŁONEK KOMISJI

9.

Krystyna Ziuzia

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Nowowarszawska 20, 17-200 Hajnówka

 

1.

Anna Kozłowska

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Bazyl Dąbrowski

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Joanna Barańska

CZŁONEK KOMISJI

4.

Adam Budnik

CZŁONEK KOMISJI

5.

Adam Sylwester Mironczuk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Aleksandra Nikonczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Joanna Paszko

CZŁONEK KOMISJI

8.

Piotr Sakowicz

CZŁONEK KOMISJI

9.

Stanisław Józef Zarzecki

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Przedszkole Nr 1, ul. Władysława Jagiełły 7, 17-200 Hajnówka

 

1.

Joanna Jolanta Wróbel-Siemiacka

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Walentyna Tyszko-Dubow

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Grażyna Dzwonkowska

CZŁONEK KOMISJI

4.

Halina Jerzyk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Krystyna Kośko

CZŁONEK KOMISJI

6.

Wiesława Łukasik

CZŁONEK KOMISJI

7.

Mirosława Nikonczuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Anna Pucinik

CZŁONEK KOMISJI

9.

Marek Wakuliński

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Przedszkole Nr 3, ul. Rzeczna 3, 17-200 Hajnówka

 

1.

Marlena Biegluk

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Agnieszka Grażyna Matwiejuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Iwona Jolanta Biegluk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Elżbieta Bugwin

CZŁONEK KOMISJI

5.

Danuta Maria Dembowska

CZŁONEK KOMISJI

6.

Iwona Gierasimiuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Bogdan Gieryng

CZŁONEK KOMISJI

8.

Kamila Kuzyka

CZŁONEK KOMISJI

9.

Anna Olejniczak

CZŁONEK KOMISJI

10.

Jan Pawluczuk

CZŁONEK KOMISJI

11.

Grzegorz Szpakowicz

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 11 Listopada 24, 17-200 Hajnówka

 

1.

Justyna Borkowska

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Dorota Edyta Gryńczuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Dorota Iwona German

CZŁONEK KOMISJI

4.

Diana Kendyś

CZŁONEK KOMISJI

5.

Mariusz Lewczuk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Sylwia Sawicka

CZŁONEK KOMISJI

7.

Jan Trofimiuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka

 

1.

Anna Kraśko

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Aneta Masajło

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Irena Andrzejuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Wiesław Jan Filiks

CZŁONEK KOMISJI

5.

Ewa Horosz

CZŁONEK KOMISJI

6.

Justyna Karpiuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Aniela Tryk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Andrzej Wołkowycki

CZŁONEK KOMISJI

9.

Ewa Wrzosek

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 17-200 Hajnówka

 

1.

Alicja Iwaniuk

PRZEWODNICZĄCAKOMISJI

2.

Maciej Falkowski

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Grażyna Baziuta

CZŁONEK KOMISJI

4.

Wiesława Borkowska

CZŁONEK KOMISJI

5.

Nina Gierman

CZŁONEK KOMISJI

6.

Maria Jańczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Agnieszka Kiślak-Aidat

CZŁONEK KOMISJI

8.

Zbigniew Jan Kujawa

CZŁONEK KOMISJI

9.

Oliwia Parfieniuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 3 Maja 54, 17-200 Hajnówka

 

1.

Dorota Agnieszka Rudnicka

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Małgorzata Sawicka

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Anna Kozieł

CZŁONEK KOMISJI

4.

Maria Kułaj

CZŁONEK KOMISJI

5.

Teresa Mirosława Młodzianowska

CZŁONEK KOMISJI

6.

Walentyna Polikatus

CZŁONEK KOMISJI

7.

Irena Ptaszyńska

CZŁONEK KOMISJI

8.

Alicja Stocka

CZŁONEK KOMISJI

9.

Aleksandra Wasiluk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Nowowarszawska 20, 17-200 Hajnówka

 

1.

Anna Stulgis

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Janina Sakowicz

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Brygida Alfreda Chaniło

CZŁONEK KOMISJI

4.

Elżbieta Golonko

CZŁONEK KOMISJI

5.

Jolanta Ewa Kulpa-Krzycka

CZŁONEK KOMISJI

6.

Edyta Przybylska

CZŁONEK KOMISJI

7.

Władysław Sapieszko

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Przedszkole Nr 5, ul. Mikołaja Reja 2, 17-200 Hajnówka

 

1.

Barbara Giemza

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Lilla Sapiołko

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Magdalena Lubartowicz

CZŁONEK KOMISJI

4.

Zofia Janina Matyjaszczyk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Katarzyna Ostapkowicz

CZŁONEK KOMISJI

6.

Genowefa Paluch

CZŁONEK KOMISJI

7.

Krystyna Sidorska

CZŁONEK KOMISJI

8.

Katarzyna Sirocka

CZŁONEK KOMISJI

9.

Wanda Szymaniuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Działowa 1, 17-200 Hajnówka

 

1.

Diana Aleksandra Kojło

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Iwona Dawidziuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Maria Aleksiejuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Teresa Dunda

CZŁONEK KOMISJI

5.

Jakub Gierasimiuk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Maria Jakoniuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Maria Janczuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Radosław Krzywda

CZŁONEK KOMISJI

9.

Jerzy Kułaj

CZŁONEK KOMISJI

10.

Jan Lewczuk

CZŁONEK KOMISJI

11.

Wojciech Młynarczyk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Sala konferencyjna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka

 

1.

Anetta Kraśko

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Irena Martyniuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Ewelina Frankowicz

CZŁONEK KOMISJI

4.

Mikołaj Omeljaniuk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Elżbieta Zarembska

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. 11 Listopada 20, 17-200 Hajnówka

 

1.

Walentyna Kuptel

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Joanna Niczyporuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ KOMISJI

3.

Anna Bralewska

CZŁONEK KOMISJI

4.

Małgorzata Orzechowska

CZŁONEK KOMISJI

5.

Nina Trofimiuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Areszt Śledczy, ul. Warszawska 67, 17-200 Hajnówka

 

1.

Mieczysław Stanisław Gmiter

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Michał Szpakowicz

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3.

Angelina Dubow

CZŁONEK KOMISJI

4.

Celina Karanos

CZŁONEK KOMISJI

5.

Mateusz Zarembski

CZŁONEK KOMISJI

 


Data wytworzenia: 2019-10-07 09:04 Autor: Biuro Rady Miasta Hajnówka Data publikacji: 2019-10-07 09:04 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2019-10-07 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska